Szkolenia

Celem naszych szkoleń jest połączenie wiedzy merytorycznej o zarządzaniu grupą kapitałową oraz wiedzy z zakresu rachunkowości i podatków z wiedzą ekspercką o możliwości zastosowania zaawansowanych narzędzi informatycznych w biznesie.

Uczestnicy szkoleń mają unikalną możliwość poznania najnowszych osiągnięć techniki informatycznej poprzez pryzmat ich zastosowania do rozwiązania konkretnych problemów biznesowych w połączeniu z prezentacją najnowszych trendów i wymogów w zakresie organizacji biznesu.

Nasze szkolenia prowadzone są przez praktyków, wybitnych specjalistów mających duże doświadczenie zawodowe oraz doskonałe przygotowanie warsztatowe, autorów wielu fachowych publikacji i opracowań.

Zaletą naszych szkoleń jest ich praktyczny, interaktywny charakter, wynikający z przyjętej metodologii, której podstawą są przykłady, ćwiczenia i case study.

Formy szkoleń:

  • otwarte

Organizujemy szkolenia otwarte skierowane do szerokiego grona odbiorców jak również unikalne szkolenia dedykowane poszczególnym branżom.

  • zamknięte

Szkolenia zamknięte (In company) przygotowywane są jako odrębne projekty i budowane specjalnie na indywidualne zamówienie Klienta. Tego rodzaju przedsięwzięcia są konsultowane i realizowane przez kluczowych ekspertów BDO SOLUTIONS oraz BDO, a także specjalistów zewnętrznych.

  • warsztaty

Zapraszamy na dedykowane warsztaty dotyczące BDO REPORTING SUITE Integrated Solution.

Strona 1 z 2